Wieczór z CZARNYM HUMOREM!

LostBar – miejsce bez wątpienia zagadkowe i niewidoczne na pierwszy rzut oka. Jego nutka tajemniczości unosi się nad ulicą Szewską. Niejeden już próbował tam trafić. Dotarcie do drzwi stanowi nie lada wysiłek. Podejmiesz wyzwanie?

Jest ku temu okazja.

Na Halloween w LostaBar coś wyjątkowego. Zapraszamy 29 października na Wieczór z Czarnym Humorem! Wystąpi czworo krakowskich komików, którzy zaprezentują Wam swoje specyficzne poczucie humoru.

Magda Kubicka – świeża krew polskiej komedii. Jedna z niespełna dziesiątki kobiet w Polsce zajmujących się stand-upem. Występuje też w młodym, święcącym triumfy kabarecie Nomen Omen, z którym dotarła między innymi do ćwierćfinału programu “Mam Talent”.

Jego Eminencja Tomasz Biskup – jeden z niewielu na świecie biskupów-ateistów. Kabareciarz, który uśmiecha się rzadziej niż deszcz pada na pustyni Gobi. Mimo to potrafi być śmieszny. Jest maniakiem oglądania (i przede wszystkim tworzenia) wszystkiego co komediowe. Występuje w kabarecie PUK, przez lata grał w grupie improwizacyjnej AD HOC, prowadzi bloga jegoeminencja.pl.

Miłosz Roliński uwielbia stand-up za możliwość rozłożenia dowolnego tematu na czynniki pierwsze. Jego największym marzeniem jest swoimi tekstami wywołać zamieszki albo chociaż śmiech, bo nie wolno celować zbyt wysoko. Na scenie zdarzało mu się odgrywać rolę psychiatry i diagnozować schizofrenię u… samego siebie.

Konrad Kaliszka – W tym miejscu zaczyna się opis.
Dziwny. Czasem smutny. Zabawny.
Boi się odrzucenia, dlatego nie wysyła zaproszeń na facebooku.
Eksperymentuje na scenie.
Nie wygrał żadnego konkursu komediowego, ale zawsze dziękowali mu że brał udział i mówili że ciekawie i że może w przyszłym roku?
Ma psa ze schroniska, co oznacza że jest wrażliwy i opiekuńczy.
Tutaj następuje koniec opisu.
Napisy końcowe

Wszystkie chwyty dozwolone, będzie ostro! Do Waszej dyspozycji bar, a my zadbamy o odpowiedni nastrój…

A po występie imprezę rozkręci Dziki Sound! 🙂

Wstęp: 10zł
Bilety do nabycia w barze w dniu występu.