17. Kabaretowa PrzeglądARKA

Wszystko co dobre… musi się odbyć raz jeszcze!

Wiedzą o tym organizatorzy Kabaretowej PrzeglądARKI! Tym razem wieczór kabaretowy odbędzie się wyjątkowo w sobotę (7 kwietnia), a to za sprawą przeglądu kabaretowego MPKS Klamka 2018. (zobacz więcej)

Zwycięzca Klamki zaprezentuje swoje 5 minut na drugi dzień na nKabaretowej PrzeglądARCE. A w programie niezmiennie kabaret z wyglądu i podejścia typowo męskiego, Stand-up + One Man Show oraz kabaret całkowicie, niepodważalnie i nieodwracalnie żeński! W repertuarze obowiązkowo piosenki i skecz wspólny. Specjalnie dla widzów pełna różnorodność humorystyczna i komediowa.

Na scenie zaprezentują się stali uczestnicy:
Kabaret Trzecia Strona Medalu
Damian Kubik vel Antoni Gorgoń Grucha
Kabaret A JAK

a także Gość Wieczoru:
Kabaret Weźrzesz

Kabaret Weźrzesz to jedna z najprężniej rozwijających się grup kabaretowych młodego pokolenia. Nagrodzeni na najbardziej priorytetowych festiwalach i przeglądach kabaretowych takich jak: Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry (Nagroda Publiczności), Rybnicka Jesień Kabaretowa( zwycięstwo w Małym Ryjku), Zostań Gwiazdą Kabaretu (Grand Prix i Nagroda Publiczności), Przewałka (Grand Prix), Finaliści Paki oraz zdobywcy wielu innych nagród. Coraz częściej zapraszani do kabaretowych programów telewizyjnych. Mogliśmy ich zobaczyć w programie Stand Up Zabij mnie Śmiechem, Ryjek, Sabat Czarownic, Kabaretowe Wakacje z Duchami, Świętokrzyska Gala Kabaretowa, Płocka Noc Kabaretowa, Dzięki Bogu Już Weekend czy Kabaret na Żywo. Grupa prezentuje skecze bardzo różnorodne. Od relacji damsko-męskich przez policjantów, złodziei, dziwnych biur, instytucji aż do kompletnie odchylonego od normy Człowieka Pampersa. Całość owiana inteligentnym żartem z mocnymi pointami. Kabaret Weźrzesz tworzą: Jarosław Pająk – lider, założyciel, autor, aktor i wiele innych kończących się na er, or i el itp. Wie wszystko, ale jak chcesz się czegoś dowiedzieć, to najlepiej zapytaj Kasie. Katarzyna Pająk – w odróżnieniu od Jarka jest kobietą. Aktorka, nadworny grafik kabaretu, lubi dzieci i dziczyznę. W kabarecie zazwyczaj gra role kobiece. Mówi, że umie śpiewać. W trudnych chwilach mówi „Wszystko będzie dobrze” po czym mdleje.

Bilety na przegląd można nabyć:
KUP BILECIK – Przedsprzedaż: 15 zł
PRZY KASIE – W dniu imprezy: 20 zł

 

/KS, materiały organizatora.